O společnosti

kontakty

3L studio jsme založili roku 2003 jako rodinnou firmu otce a dvou synů. Spojením našich zkušeností z předešlých působení v rámci stavebního a realitního trhu vzniklo zajímavé portfolio poskytovaných služeb, kterých dnes využívají převážně developeři a privátní investoři. Pracovní tým, který čítá 10 stálých zaměstnanců a řadu externích spolupracovníků, je řízen z pražské kanceláře, nicméně působnost firmy je v rámci celé ČR.

Od roku 2006 je významnou činností 3L studia i zpracování a administrace dotací v široké škále dotačních programů. Našimi zákazníky jsou v tomto segmentu poskytovaných služeb převážně obce nejrůznějších velikostí, naší vizitkou pak úspěšnost námi zpracovaných žádostí.

Při řízení firmy vycházíme z filozofie rodinného podniku, v němž panuje vysoká míra spolurozhodování a loajality. Náš pracovní tým je kompaktní a z hlediska pracovního nasazení velice efektivní. Cílem je spokojený zákazník, s nímž je možné navázat trvalou spolupráci a uplatnit pečlivý přístup ve všech fázích daného projektu.